Home Strategie Welke clubs presteren de laatste jaren het best in thuis- en uitduels?

Welke clubs presteren de laatste jaren het best in thuis- en uitduels?

22
0
DELEN
Welke_clubs_presteren_de_laatste_jaren_het_best_in_thuis-_en_uitduels_voetbalwedden_freebetcoupon

De meest eenvoudige vorm van gokken is een keuze maken of het thuisspelende team wint, het een gelijkspel wordt, of dat toch de bezoekers met de zege aan de haal gaan. Bookmakers willen je daarbij niet onvoorbereid een weddenschap laten plaatsen. Daardoor hebben zij afspraken met databureaus, die hen relevant materiaal aanleveren. Denk daarbij aan een lijstje met geschorste spelers, een onderlinge historische balans en de huidige vorm van de ploeg die je op het oog hebt.

Wat nog wel eens wil ontbreken, is een langere lijst met resultaten. En die kan best nuttig zijn, hebben we ervaren. Om die reden hebben we de resultaten van de laatste vijf seizoenen op een rijtje gezet en daarvan zowel een thuis- als uitranglijst gemaakt. Daaruit blijkt dat PSV de best presterende ploeg in eigen huis is, terwijl Ajax op vreemde bodem de beste resultaten overlegt. De drie meest rechtse kolommen laten stuk voor stuk zien wat achtereenvolgens het winst-, remise-, en verliespercentage van elke club is.

Natuurlijk verliezen PSV, Ajax en Feyenoord maar heel af en toe een competitieduel. Een bet op de tegenstander is daarom wel verleidelijk, maar ook erg risicovol. Hoewel ze beide ranglijsten aanvoeren, raden we je aan om toch vooral naar andere percentages te kijken. Zo kan een dubbelekansnotering op Vitesse in een uitduel (63% kans) best lonen. En mocht je toch zeker van je zaak willen zijn, dan is een combi-bet op de top-3 plus een thuiszege van FC Utrecht en/of FC Twente wellicht iets. Uiteraard hangt dat ook weer af van wie de tegenstander is, maar het was voor ons een verrassing om FC Twente thuis beter te zien presteren dan bijvoorbeeld de middenmoters Vitesse, AZ en SC Heerenveen.

Thuisduels

#ClubDuelsWinstGelijkVerliesPuntenW%G%V%
1PSV85679921078,810,610,6
2Ajax856316620574,118,87,1
3Feyenoord8562121119872,914,112,9
4FC Utrecht8546182115654,121,224,7
5FC Twente8544231815551,827,121,2
6Vitesse8541261814948,230,621,2
7AZ Alkmaar8539232314045,927,127,1
9SC Heerenveen8539212513845,924,729,4
8FC Groningen8537291914043,534,122,4
10PEC Zwolle8536222713042,225,931,8
16SC Cambuur51209226939,217,643,1
11ADO Den Haag8533252712438,829,431,8
12Heracles Almelo8532233011937,627,135,3
13NEC Nijmegen682518259336,826,536,8
20RKC Waalwijk341210124635,329,435,3
21Sparta Rotterdam176472235,3323,541,2
17NAC Breda511614216231,427,541,2
14Willem II682119288230,927,941,2
19Go Ahead Eagles51159275429,417,652,9
15Roda JC681923268027,933,838,2
18Excelsior511415225727,529,443,1
22De Graafschap173681517,635,347,1
23FC Dordrecht1734101317,623,558,8
24VVV-Venlo1734101317,623,558,8

Uitduels

#ClubDuelsWinstGelijkVerliesPuntenW%G%V%
1Ajax855026917658,830,610,6
2PSV8550161916658,818,822,4
3Feyenoord8541192514248,222,429,4
4Vitesse8536173212542,420,037,6
5AZ8533173511638,820,041,2
6FC Utrecht8528203710432,923,543,5
7FC Twente8527263210731,830,637,6
8SC Heerenveen852424379628,228,243,5
9FC Groningen852421409328,224,747,1
10Heracles Almelo852415468728,217,654,1
11PEC Zwolle852219448525,922,451,8
12ADO Den Haag851823447721,227,151,8
13NEC 681218385417,626,555,9
14Willem II681216405217,623,558,8
21VVV-Venlo173681517,635,347,1
22Sparta Rotterdam1733111217,617,664,7
16Excelsior51818254215,735,349,0
17NAC Breda51815283915,729,454,9
18Go Ahead Eagles51810333415,719,664,7
15Roda JC681019394914,727,957,4
20RKC Waalwijk34411192311,832,455,9
23De Graafschap172213811,811,876,5
19SC Cambuur5141730297,833,358,8
24FC Dordrecht17141275,923,570,6

LAAT EEN REACTIE ACHTER