Wed Gratis op World Darts Championship

De World Darts Championship staat weer voor de deur, ben jij er klaar voor? Vanaf 14 december is het weer Bulls Eye, waarbij de beste darters ter wereld aantreden op het William Hill World Championship of Darts 2017. Met een sterke Nederlandse vertegenwoordiging zal de dart wereld weer kijken of Michael van Gerwen zijn titel gaat gaat prolongeren in 2017.

WILLIAM HILL

€35 BONUS

WilliamHill__Logo_FreeBetCoupon

Krijg €35 aan Free Bets bij een storting van €10

MR GREEN

2x €10 BONUS

MrGreen_Logo_FreeBetCoupon

Stort €20 Krijg €20 aan Free Bets + 5 Free Spins

BWIN

€20 BONUS

Bwin_Logo_FreeBetCoupon

Ontvang 100% welkomstbonus t/m €20

LEOVEGAS

€50 BONUS

LeoVegas_Logo_FreeBetCoupon

Ontvang 100% Welkomstbonus t/m €50

freebetcoupon_plaats_een_free_bet_in_4_stappen
PDC World Darts Championship Michael van Gerwen

William Hill Darts Championship toernooi informatie

De William Hill World Darts Championship wordt gehouden in de maand December rond Kerst en Oud & Nieuw in Alexandra Palace in Londen.

2017/2018 William Hill World Darts Championship

Speelschema William Hill World Darts Championship

Voorlopige en eerste rondes

(P) staat voor Voorronde

Donderdag 14 december (19.00 uur)

Steve Beaton v William O’Connor
James Wilson v Krzysztof Ratajski
Michael van Gerwen v Christian Kist
Gerwyn Price v Ted Evetts

Vrijdag 15 december (19.00 uur)

Seigo Asada v Gordon Mathers (P)
Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
Phil Taylor v Chris Dobey
Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers

Zaterdag 16 december

Middag sessie (12.30 uur)

Brendan Dolan v Alan Ljubic (P)
Benito van de Pas v Steve West
Mervyn King v Zoran Lerchbacher
Robert Thornton v Brendan Dolan/Alan Ljubic

Avond sessie (negentien)

Jeff Smith v Luke Humphries (P)
Joe Cullen v Jermaine Wattimena
Jelle Klaasen v Jan Dekker
Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries

Zondag 17 december

Middag sessie (12.30 uur)

Kenny Neyens v Jamie Lewis (P)
Alan Norris v Kim Viljanen
Kyle Anderson v Peter Jacques
Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis

Avond sessie (negentien)

Willard Bruguier v Cody Harris (P)
James Wade v Keegan Brown
Dave Chisnall v Vincent van der Voort
Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris

Maandag 18 december (19.00 uur)

Kai Fan Leung v Paul Lim (P)
Mensur Suljovic v Kevin Painter
Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim

Dinsdag 19 december (19.00 uur)

Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch (P)
John Henderson v Marko Kantele
Raymond van Barneveld v Richard North
Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch

Woensdag 20 december (19.00 uur)

Xiao Chen Zong v Bernie Smith (P)
Michael Smith v Steve Lennon
Simon Whitlock v Martin Schindler
Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith

Donderdag 21 december (19.00 uur)

Cristo Reyes v Toni Alcinas
Kim Huybrechts v James Richardson
Darren Webster v Devon Petersen
Peter Wright v Diogo Portela

Tweede ronde

Vrijdag 22 december

Middag sessie (12.30 uur)

Price/Evetts v White/Bruguier/Harris
Chisnall/Van der Voort v Beaton/O’Connor
Klaasen/Dekker v Bunting/Van den Bergh

Avond sessie (negentien)

Suljovic/Painter v Thornton/Dolan/Ljubic
G Anderson/J Smith/Humphries v M Webster/Leung/Lim
Van Gerwen/Kist v Wilson/Ratajski

Zaterdag 23 december

Middag sessie (13 uur)

Wade/Brown v King/Lerchbacher
M Smith/Lennon v Cross/Asada/Mathers
Van de Pas/West v Cullen/Wattimena

Avond sessie (negentien)

Gurney/R Huybrechts v Henderson/Kantele
Taylor/Dobey v Pipe/Zong/Smith
Van Barneveld/North v K Anderson/Jacques

Woensdag 27 december

Middag sessie (12.30 uur)

Whitlock/Schindler v D Webster/Petersen
Norris/Viljanen v K Huybrechts/Richardson
A Lewis/Oreshkin/Munch v Reyes/Alcina

Avond sessie (negentien)

Wright/Portela v Clayton/Neyens/J Lewis

Derde ronde

2x Games TBC

Donderdag 28 december

Middag sessie (12.30 uur)

3x Games TBC

 

Avond sessie (negentien)

3x Games TBC

Kwartfinales

Vrijdag 29 december

Middag sessie (12.30 uur)

2x spellen

 

Avond sessie (negentien)

2x spellen

 

Semi-Finals

Zaterdag 30 december (19u30)

 

Finale

Maandag 1 januari (20.00 uur)

William Hill World Darts Championship toernooi opzet

Voorronde – Best of three sets

Eerste ronde – Best of five sets

Tweede ronde – Best of seven sets

Derde ronde – Best of seven sets

Kwartfinale – Best of nine sets

Halve finale – Best of 11 sets

Finale – Best of 13 sets

Alle sets hebben 5 legs.

Een tie-break kan voorkomen in alle wedstrijden behalve de voorronde. Elke wedstrijd die naar een beslissende reeks gaat, moet gewonnen worden door 2 legs. Als de score in de set 5-5 bereikt, wordt er een sudden-death leg gespeeld.

Het speelschema voor de derde ronde wordt bekendgemaakt op www.pdc.tv. Net zoals andere wijzigingen in het tournament.

Draw Bracket

(1) Michael van Gerwen v Christian Kist
(32) James Wilson v Krzysztof Ratajski
(16) Gerwyn Price v Ted Evetts
(17) Ian White v Willard Bruguier/Cody Harris
(8) Dave Chisnall v Vincent van der Voort
(25) Steve Beaton v William O’Connor
(9) Raymond van Barneveld v Richard North
(24) Kyle Anderson v Peter Jacques
(5) Mensur Suljovic v Kevin Painter
(28) Robert Thornton v Alan Ljubic/Brendan Dolan
(12) Jelle Klaasen v Jan Dekker
(21) Stephen Bunting v Dimitri Van den Bergh
(4) Daryl Gurney v Ronny Huybrechts
(29) John Henderson v Marko Kantele
(13) Michael Smith v Steve Lennon
(20) Rob Cross v Seigo Asada/Gordon Mathers
(2) Peter Wright v Diogo Portela
(31) Jonny Clayton v Kenny Neyens/Jamie Lewis
(15) Alan Norris v Kim Viljanen
(18) Kim Huybrechts v James Richardson
(7) Adrian Lewis v Aleksandr Oreshkin/Kevin Munch
(26) Cristo Reyes v Toni Alcinas
(10) Simon Whitlock v Martin Schindler
(23) Darren Webster v Devon Petersen
(6) Phil Taylor v Chris Dobey
(27) Justin Pipe v Xiao Chen Zong/Bernie Smith
(11) James Wade v Keegan Brown
(22) Mervyn King v Zoran Lerchbacher
(3) Gary Anderson v Jeff Smith/Luke Humphries
(30) Mark Webster v Kai Fan Leung/Paul Lim
(14) Benito van de Pas v Steve West
(19) Joe Cullen v Jermaine Wattimena

Darts Planning TBC

International Qualifiers
Antonio Alcinas 
(Spain) – Southern Europe Qualifier
Seigo Asada (Japan) – PDJ Japanese Qualifier
Willard Bruguier (USA) – North American Championship Winner
Brendan Dolan (Northern Ireland) – PDPA Qualifier Runner-Up
Ted Evetts (England) – PDPA Qualifier Winner
Cody Harris (New Zealand) – DPNZ Qualifier
Luke Humphries (England) – PDC Unicorn Development Tour Order of Merit Winner
Marko Kantele (Finland) – PDCNB Qualifier
Jamie Lewis (Wales) – PDPA Qualifier Third Place
Paul Lim (Singapore) – South & West Asia Qualifier
Alan Ljubic (Croatia) – East Europe Qualifier
Gordon Mathers (Australia) – DPA Order of Merit Winner
Kevin Munch (Germany) – German Qualifier
Kenny Neyens (Belgium) – Central Europe Qualifier
William O’Connor (Ireland) – Tom Kirby Memorial Irish Matchplay Champion
Aleksandr Oreshkin (Russia) – EADC Qualifier
Devon Petersen (South Africa) – Highest placed African on PDC Order of Merit
Diogo Portela (Brazil) – South & Central American Qualifier
Krzysztof Ratajski (Poland) – Highest placed Eastern European on PDC Order of Merit
Jeff Smith (Canada) – NDFC Number One
Kim Viljanen (Finland) – PDCNB Qualifier
Xiaochen Zong (China) – Chinese Qualifier

Wil je meer lezen over de premium bookmaker William Hill? Lees dan hier verder.